i3 Lavitech Koncepce
iDea
iNovace
iMplement

Rychlý kontakt s námi

Kontaktujte nás

Společnost

Lavitech se zaměřuje na projektování, vývoj, výrobu a prodej autonomních bezpilotních systémů a vozidel (AUVs , AUV) pro mezinárodní i domácí trh, využitelných v environmentální, vládní, vědecké a komerční sféře.

Exkluzivní autonomní bezpilotní hladinové plavidlo (AUSV), bezpilotní podvodní vozidlo (UUV) a bezpilotní letoun (UAV) zkonstruované společností Lavitech představují vysoký výkon, kompozitní konstrukční materiály, snadno ovladatelné rozhraní a mnoho dalších funkcí založených na špičkových technologiích.

Lavitech rovněž projektuje komerční plavidlo AUSV vhodné na otevřené moře, a dále aplikace pro letecké systémy, jako např. mapování a průzkum v otevřených vodách, bezpečnost ropné plošiny, blízké pozorování, sledování a průzkum oceánu, životního prostředí atd. Naše autonomní bezpilotní hladinová plavidla mohou být sestrojena ve všech tvarech a velikostech vyhovujících nejrůznějším typům vědeckých a komerčních aplikací jako jsou pobřežní energie, monitorování, výzkum, bezpečnost. Pro potenciální klienty připravujeme upravený prototyp AUSV.

Pro současná letecká a námořní průmyslová odvětví představují systémy AUV, UAV a ROV (dálkově řízená vozidla) přirozený vývoj. Tato autonomní vozidla poskytují nejlepší platformu pro služby, které vyžadují složitá řešení s pomocí lidské pracovní síly. Oblasti využití jsou široké, od podpory výstavby až po dálkové snímání. Větrný bezpilotní letoun AUSV může provádět hlídkování na pobřeží nebo na otevřeném oceánu po dlouhou dobu

Lavitech je soukromá společnost, registrovaná a situovaná v České republice.

Naše firemní vize:

  • Lavitech bude inovovat stroje AUV a ROV vyráběné pro zajištění bezpečnosti a pozorování v otevřených vodách a otevřeném vzdušném prostoru.
  • Lavitech bude konstruovat, navrhovat, prototypovat, vyvíjet, vytvářet, testovat, integrovat a řídit montáž námořních systémů a zajišťovat jejich služby celosvětově, tak aby klientům byla při oceánském a mořském průzkumu poskytnuta flexibilní řešení v oblasti komerční, environmentální a donucovacího práva.
  • Lavitech bude využívat smíšené týmy odborníků a volit produktový přístup s cílem kultivování své špičkové inovativní technické kvality v daném odvětví.
  • Lavitech se bude chovat zodpovědně vůči životnímu prostředí, bude podporovat ekologické iniciativy námořního dohledu, bude volit možnosti vhodné pro udržitelnou správu přírodních zdrojů a bude chránit naši planetu pro budoucnost.
  • Lavitech bude sloužit mužům a ženám, jejichž práce závisí na kvalitě našich výrobků určených k ochraně životů, majetku a úspoře životně důležitých zdrojů.
  • Lavitech prokáže svůj závazek dosáhnout nejvyšší úrovně podnikové etiky péčí o klienty, strategické partnery, zaměstnance a subdodavatele ve všech aspektech svého podnikání.
  • Lavitech bude při výrobě a zpracování zavádět nejlepší možné obchodní postupy, citlivé k životnímu prostředí a udržitelné ve vývojových metodách.

Naše projekty

Služby

Námořní a letečtí návrháři

Prototypování a modelování

Strojní inženýři

Elektrotechnici

Softwaroví specialisté

Produkty - typy

Dálkově ovládané vozidlo

(ROV)

Autonomní pozemní vozidla

(ASV)

Bezpilotní podvodní vozidla

(UUV)

Bezpilotní pozemní vozidla

(USV)

Bezpilotní letadlo

(UAV)

Bezpilotní lodě

(AUVs)

Kontakt

Máte-li jakékoli dotazy
rádi jim odpovíme.

Můžete nám zaslat informace a žádost na následující adresu

LaviTech s.r.o.

Jeseniova 2853/22,

Žižkov, 130 00 Praha 3

 Tel: +420 773 494 186

lavitech@seznam.cz

*
*
*
Vaše zpráva byla odeslána! Budeme vás kontaktovat.
Něco se pokazilo! Jsou všechny pole vyplněny správně?